چگونه یک حلقه نامزدی سولیتر خریداری کنیم؟ - solhivand.com | تنها مرجع خدمات و فروش آنلاین طلا و جواهرات ایران

سه شنبه, 29 مهر 1393 03:30

چگونه یک حلقه نامزدی سولیتر خریداری کنیم؟ مطلب ویژه

نوشته شده توسط
این مورد را ارزیابی کنید
(1 رای)

سولیتر به معنای انگشتر نامزدی است که البته این انگشتر منحصر به فرد و خاص است. زیرا برای آن از الماس و کریستال های زیبا استفاده می شود. الماس های روی انگشتر نامزدی آن را زیباتر می کند. انگشترهای سولتیر الماس تنها یک کریستال دارند که روی آن قرار می گیرد. به عکس زیر نگاه کنید. این یک سولیتر با طراحی خاص و منحصر به فرد است که چشم هر بیننده ای را به خود جلب می کند.

نگین در بین دو حلقه قرار گرفته و ظرافت حلقه زیبایی را دو چندان کرده است. تکه الماس درون هیچ قطعه طلا و فلزی قرار ندارد و همین باعث خاص شدن حلقه نامزدی شده است. البته این روش نصب الماس و سنگ های قیمتی می تواند برای سایر جواهرات هم استفاده شود.

به انگشترهای سولیتر، تک سنگ و یک الماسی هم گفته می شود که این روزها محبوبیت زیادی در بین زوج های جوانی که به دنبال حلقه ازدواج هستند، پیدا کرده است. هر چند برخی معتقدند، الماس روی سولیتر باید گرد باشد، اما گاهی هم می تواند سایر اشکال هندسی باشد و این به سلیقه طراح و سازنده بستگی دارد. برای مثال گاهی سنگ قیمتی و کریستال روی انگشتر سولیتر به صورت قلب و یا گلابی است که شکیل تر و زیباتر به نظر می رسد.

چطور یه حلقه نامزدی سولیتر خریداری کنیم؟

حال که با مفهوم سولیتر آشنا شدید، اگر قصد خرید یک حلقه نامزدی مناسب را دارید، می توانید تا انتهای این مطلب با ما همراه شوید:

در سراسر دنیا حلقه نامزدی تک نگین (سولیتر) محبوبیت زیادی دارد. این مدل انگشتر سبک و ساده و همراه با زیبایی خاصی است. البته در سولیترهای گرانقیمت از سنگ های تزئینی ارزشمند همچون برلیان استفاده می شود که همچون نگینی زیبا بر روی حلقه نامزدی می درخشد. در نوع ارزانتر ممکن است از الماس های مصنوعی استفاده شود که البته فروشنده این مورد را به مشتریان اعلام می کند.

اگر از سلیقه همسر خود اطلاع ندارید!!

آن دسته از دامادهایی که قصد خرید انگشتر نامزدی برای عروس خانم را دارند و هنوز هیچ اطلاعی از سلیقه او ندارند، می توانند حلقه نامزدی سولیتر را خریداری کنند. این حلقه زیبا با هر سلیقه ای همخوانی دارد. همچنین عروس خانم می تواند در کنار حلقه سولیتر یک یا دو انگشتر رینگ طلای ساده هم قرار دهد که جلوه خاصی به حلقه نامزدی می بخشد.

اگر قصد خرید جواهرات دارید؟

اگر می خواهید برای نامزدی جواهرات خریداری کنید، حلقه نامزدی سولیتر مناسب است. این حلقه که با سنگ زیبای برلیان تزئین شده است، می تواند با سایر جواهراتی که خریداری می کنید، ست شود. البته بهتر است ابتدا حلقه نامزدی را خریداری کنید و بعد سرویس جواهرات را طبق نگین این حلقه انتخاب کنید.

کیفیت نگین حلقه نامزدی چطور باشد؟

قبل از اینکه برای خرید حلقه ازدواج اقدام کنید، بهتر است ابتدا در مورد انواع برلیان و سنگ های الماسی اطلاعاتی را بدست آوردید. همه سنگ های برلیان یک شکل و با یک کیفیت نیستند. بلکه از نظر کیفیت با هم متفاوت هستند. بنابراین حلقه نامزدی سولیتر هم می تواند کیفیت و قیمت متنوعی داشته باشد. شفافیت، رنگ و برش الماس در زیبایی و قیمت حلقه نامزدی سولیتر تاثیر زیادی دارد.

اگر می خواهید حلقه نامزدی ارزان خریداری کنید

برخلاف اینکه تصور می کنید حلقه نامزدی سولیتر گرانقیمت است، گاهی این حلقه ها ارزان قیمت هم هستند. الماسی که برای حلقه ازدواج سولیتر انتخاب می شود، براساس نوع تراش، رنگ، قیراط (وزن) و شفافیت متفاوت است. شما مجبور به خرید یک حلقه با الماس بزرگ و گرانقیمت نیستید. می توانید حلقه نامزدی را با الماس کوچکتر خریداری کنید. تراش الماس میزان نوری را که به آن می رسد، تعیین می کند. بهتر است به خاطر قیمت از تراش های باکیفیت صرف نظر نکنید. تمام زیبایی حلقه ازدواج سولیتر به نحوه تراش آن است.

خواندن 946 دفعه آخرین ویرایش در چهارشنبه, 27 تیر 1397 10:08
برای ارسال نظر وارد سایت شوید